Všeobecné podmienky členstva
v programe MÔJ DOMÁCI MÄSIAR

Vernostný program MÔJ DOMÁCI MÄSIAR prevádzkuje spoločnosť Róbert Gašparík s.r.o., IČO: 36 279 641. Po vyplnení a odovzdaní prihlasovacieho formulára dostanete od nás zadarmo vernostnú kartu. Pri nákupoch vo všetkých predajniach Róbert Gašparík s.r.o., IČO: 36 279 641 zbierate na svoj osobný účet na karte body. Za každé 1 € nákupu Vám bude na kartu pripísaný 1 bod.

Máme pre Vás pripravené akcie a výhody, ktoré môžete sledovať na našej web. stránke alebo facebook.com. Pri nazbieraní 700 bodov a nákupe nad 15 € bude poskytnutá zľava priamo z nákupu v predajni v hodnote 15 €.

Zbieranie bodov sa nevzťahuje na akciový tovar pre vernostných zákazníkov.

Staňte sa aj Vy členom klubu LABUŽNÍKOV, ktorí ocenia kvalitu za rozumnú cenu v predajniach Róbert Gašparík s.r.o., IČO: 36 279 641 a získajte možnosť nakupovať ešte výhodnejšie ako doteraz.

Kto sa môže stať členom?

Členom vernostného programu MÔJ DOMÁCI MÄSIAR sa môže stať každá fyzická osoba staršia ako 18 rokov vrátane, ktorá súhlasí s podmienkami členstva, potom, čo odovzdá riadne vyplnenú a podpísanú prihlášku. Každá osoba môže podať len jednu prihlášku, viacnásobné členstvo nie je možné. Vyplnením a podpísaním prihlášky súhlasí s podmienkami členstva a vyhlasuje, že sa s nimi oboznámil.

Zbieranie bodov

Aby bolo možné na Váš účet pripísať body za vykonaný nákup, je potrebné, aby ste pri každom nákupe predložili pri pokladnici vernostnú kartu a úhradu vykonali hotovosťou alebo platobným terminálom. Zbieranie bodov sa neakceptuje pri platbe stravnými lístkami. Body započítané prostredníctvom vernostnej karty vydanej k jednému účtu sa budú sčítavať na tomto účte. Body nie je možné pripísať spätne, t.j. po uskutočnení nákupu v predajniach Róbert Gašparík s.r.o., IČO: 36 279 641.

Kartu môžete využiť vo všetkých našich predajniach okrem Vrbového

Nazbierané body nie sú prevoditeľné na inú kartu, v prospech iného účtu. Prevádzkovateľvernostného programu Róbert Gašparík s.r.o. si vyhradzuje právo určiť výrobky a tovary, na ktoré sa pripisovanie bodov nevzťahuje a určiť tovar v darčekovom balíčku. V prípade vrátenia kúpeného tovaru budú body získané za nákup tovaru z Vášho vernostného účtu automaticky odpočítané. V prípade, že vernostná karta bude neaktívna po dobu 1 roka, bude zrušená, resp. treba takúto kartu vrátiť na pobočku.V Trnave dňa: 1. 3. 2020