Vernostná karta Môj domáci mäsiar

Výhodé zľavy s nákupnou kartou na tento týždeň.

Platí od 14. 9. do 19. 9. 2020


Výhody s nákupnou kartou.

Po vyplnení a odoslaní prihlasovacieho formulára dostanete od nás vernostnú kartu. Vzhľadom na súčasnú situáciu, karty neposielame poštou, prichystáme vám ju na dohodnutej predajni.


Na svoj osobný účet na karte môžete zbierať body. Za každé 1 €, ktoré miniete v predajniach Gašparík, vám pripíšeme 1 bod. Pri nazbieraní 700 bodov a nákupe nad 15 € vám poskytneme zľavu z nákupu v predajni v hodnote 15 €.

S kartou Môj domáci mäsiar nakupujete so zľavou 2 %.

Okrem toho máme pre vás pripravené vernostné akcie, súťaže a každý týždeň zľavy na vybrané produkty z našej výroby.

Dostávajte informácie o novinkách na e-mail alebo telefón – registrovať sa na odber noviniek. Sledovať výhody s vernostnou kartou môžete aj na našej webovej stránke gasparikmasovyroba.sk alebo FB Mäsovýroba Gašparík.

Viac sa o nákupnej karte dozviete tu >


Prihlásiť sa na odber noviniek

Dostávajte informácie o novinkách, súťažiach, akciových zľavách pre zákazníkov s vernostnou kartou.

Odber noviniek na e-mail
Odber noviniek formou SMS
Súhlasím so spracovaním osobných údajov
Súhlasím so spracovaním osobných údajov za účelom cielenej marketingovej a inej podpory predaja tovarov a služieb prevádzkovateľa spojenej so sledovaním nákupných zvyklostí dotknutej osoby vedúcim k prispôsobeniu ponuky tovarov a služieb pre dotknutú osobu.
S vašimi údajmi narábame zodpovedne. Čítajte viac o súhlase so spracovaním osobných údajov a zásadách používania cookies.

spekacka od Gasparika

Registrujte si vernostnú kartu:

Nakupujte so zľavou 2 %, využívajte každý týždeň zľavy na vybrané produkty z našej výroby. To všetko s vernostnou kartou od Gašparíka.

Meno:*

Priezvisko:*

Ulica:*

Popisné číslo:*

Mesto:*

PSČ:*

*Vyberte si prosím predajňu, kde vám doručíme novú kartu:

 
Chcete byť informovaní o našich novinkách, špeciánych akciách a zľavách pre zákazníkov s nákupnou kartou? Prípadne byť informovaní o zákazníckych súťažiach? Ak si želáte zasielať informácie aj formou SMS, vyplňte políčko s mobilným číslom. V týchto prípadoch musíte udeliť súhlas.
E-mail:

Telefón:


Súhlasím so zasielaním noviniek a spracúvaním osobných údajov


Súhlas so spracúvaním osobných údajov
V súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016, o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
týmto udeľujem prevádzkovateľovi Róbert Gašparík, s.r.o., so sídlom Mikovíniho 6924/1, 917 01 Trnava, IČO: 36 279 641, emailový kontakt: marketing@gasparikmasovyroba.sk
ako prevádzkovateľovi osobných údajov.
súhlas so spracúvaním vyššie uvedených  osobných údajov:

* Súhlas udeľujem na účel vystavenia vernostnej karty za účelom poskytnutia zľavy pri nákupe tovaru v predajniach v pôsobnosti prevádzkovateľa a to na dobu  5 rokov odo dňa poskytnutia súhlasu.
povinný súhlas

Čítajte viac o udelení súhlasu so spracovaním osobných údajov a zásadách používania cookies.

* Súhlasím so Všeobecnými obchodnými podmienkami členstvaKontaktujte nás

Róbert Gašparík, s. r. o.
Mikovíniho 6924/1, 917 01 Trnava
Slovenská Republika

Róbert Gašparík - mäsovýroba, s. r. o.
Mikovíniho 6924/1, 917 01 Trnava
Slovenská Republika

tel : 033 552 24 24
email : kancelaria@gasparikmasovyroba.sk