Vernostná karta Môj domáci mäsiar

Zľavy pre vernostných zákazníkov
na tento týždeň
Registrovať kartu

Výhody s nákupnou kartou.

Po vyplnení a odoslaní prihlasovacieho formulára dostanete od nás vernostnú kartu. Vzhľadom na súčasnú situáciu, karty neposielame poštou, prichystáme vám ju na dohodnutej predajni.


S kartou Môj domáci mäsiar nakupujete so zľavou 2 % *

* Na svoj osobný účet na karte môžete zbierať body. Za každé 1 €, ktoré miniete v predajniach Gašparík, vám pripíšeme 1 bod. Pri nazbieraní 700 bodov a nákupe nad 15 € vám poskytneme zľavu z nákupu v predajni v hodnote 15 €.

Okrem toho máme pre vás pripravené vernostné akcie, súťaže a každý týždeň zľavy na vybrané produkty z našej výroby.

Dostávajte informácie o novinkách na e-mail alebo telefón – registrovať sa na odber noviniek. Sledovať výhody s vernostnou kartou môžete aj na našej webovej stránke gasparikmasovyroba.sk alebo FB Mäsovýroba Gašparík.

Upozornenie: vernostnú kartu môžete využiť vo všetkých našich predajniach okrem predajne v meste Vrbové.

Viac sa o nákupnej karte dozviete tu >zľava z celkového nákupu
každý týždeň zľavy na produkty
karta v mobilnom telefóne
kartu využijú viacerí členovia rodiny
vernostné súťaže

Majte kartu stále poruke

so zákazníckou webovou aplikáciou
vernostna karta od Gasparika
vernostna karta od Gasparika
Vernostná karta s čiarovým kódom

vernostna karta od Gasparika
Novú vernostnú kartu už nemusíte mať so sebou pri každom nákupe. Jednoducho pri pokladni ukážete na telefóne (cez našu aplikáciu) vašu kartu a body za nákup budú automaticky zarátané a zľava na vybrané produkty bude akceptovaná. Kartu môžu tak využívať aj viacerí členovia domácnosti.
Využite možnosti našej zákazníckej aplikácie, ktorú si môžete uložiť do svojho mobilného telefónu cez webový prehliadač vášho mobilného telefónu, uložte si apku na plochu a tak ju môžete používať ako bežnú aplikáciu. Musíte mať vytvorený účet v aplikácii, ktorý získate registráciou karty cez náš web.


NAŠA APKA


Chcem (novú) vernostnú kartu:

Tu je možné registrovať iba virtuálnu kartu, ktorú môžete mať uloženú v našej webovej aplikácii, alebo inej mobilnej aplikácii pre vernostné karty (STOCARD). Ak máte záujem o plastovú kartu, registrujte sa priamo v našej predajni. Ďakujeme za pochopenie.
Ak máte vernostnú kartu, ale neviete sa dostať do zákazníckej aplikácie, rovnako odošlite žiadosť o registráciu a postupujte podľa pokynov.
Pred registráciou vernostnej karty, alebo žiadosti o novú kartu, prosím zadajte e-mailovú adresu. Odošleme vám e-mail s potvrdzujúcim odkazom a po kliknutí naň postupujte podľa pokynov. Výhody vernostnej karty môžete využívať vo všetkých našich predajniach o 48 hodín.
 
E-mail:

Súhlas so spracovaním osobných údajov
V súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016, o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES ( všeobecné nariadenie o ochrane údajov )a v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. oochrane osobných údajov a zmene a doplnení niektorých zákonov týmto udeľujem prevádzkovateľovi (Róbert Gašparík, s. r. o., so sídlom Mikovíniho 6924/1, 917 01 Trnava, IČO: 36 279 641, emailový kontakt: marketing@gasparikmasovyroba.sk) ako prevádzkovateľovi osobných údajov. Viac o súhlase so spracúvaním osobných údajov tu...
Mám zákaznícke konto, ale neviem heslo

Kontaktujte nás

Róbert Gašparík, s. r. o.
Mikovíniho 6924/1, 917 01 Trnava
Slovenská Republika

Róbert Gašparík - mäsovýroba, s. r. o.
Mikovíniho 6924/1, 917 01 Trnava
Slovenská Republika

tel.: 033 552 24 24
email: kancelaria@gasparikmasovyroba.sk